Kapıda Ödeme

Aras Kargo işbirliği ile siparişlerini adesinizde teslim alırken kargo görevlisine nakit yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. 

  • Kapıda ödeme hizmetini kullanmak istiyorsanız siparişinizin son aşaması olan ödeme metodu bölümünde "Kapıda Nakit Ödeme" ya da "Kapıda Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme" seçeneklerinden birini işaretlemelisiniz.
  • Kapıda ödemeli siparişler de normal kargo ücreti harici üzerine ilave olarak "kapıda ödeme" hizmet bedeli kargo şirketi tarafından ilaveten ücretlendirilir. Bu sebep ile kapıda ödemelerde 10 TL sipariş toplamına otomatik olarak eklenmektedir.
  • Söz konusu kapıda ödeme bedeli her bir teslimat için bir kez alınır. Siparişiniz de bir kaç ürün olsa dahi kargo ve hizmet bedeli olan 10 TL bir kez eklenecektir. 
  • Kapıda ödemeli siparişler de mutlaka müşteri hizmetlerimiz sizi arayarak sipariş ve adresi teyit etmektedir, teyitsiz gönde katiyyen yapılmamaktadır. Bu nedenle sisteme kayıt esnasında sipariş formunu eksiksiz doldurmalı telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.