Hakkımızda

 ruyaurunler.com siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli, en hesaplı ürünleri araştırıp hizmetize sunmak için kurulmuştur. ruyaurunler.com sitesinde satılan ürünler öncelikle deneme sürecinden geçer ve yüksek kaliteli ve yüksek performanlı olduğundan emin olunduktan sonra satışa konulur.ruyaurunler.com sitesinde natural olmayan hiç bir ürün satılmaz ve satılmayacaktır.

   ruyaurunler.com yeniliklerin öncüsü olmak maksadıyla yola çıkmış,müşterilerinin memnuniyetine odaklanmış; genç, dinamik bir şirkettir. 2009 yılında genç girişimciler tarafından kurulmuş ve Türkiye pazarında alanın öncülerinden olmayı hedeflemektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek siz değerli müşterilerimizle; en ekonomik, en kaliteli ürünleri buluşturacaktır.

   Bu nedenle ruyaurunler.com personeli durmaksızın çalışmaktadır.

  Vizyonumuz

    Kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli kendini yenilemek, yeniliklere uyum sağlamak.
    Sektöründe lider, en iyi hizmeti veren ve her firmanın güvendiği, çalışmak isteyeceği firmaların başında gelmektir. 
 

    Misyonumuz

    Yüksek kaliteli ürünleri, en iyi hizmetleri, en uygun şartlar da müşterilerimize sunmak, müşterimizi en üst derecede memnun etmek. 
    Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir.
    Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak.
    Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek.

      İlkelerimiz

    Kaliteli ürünler memnun müşterileri çoğaltacağına inanır, sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeyiz. Her bir talebi, öneriyi, şikayeti proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız.
    Müşteri velinimetimizdir. Müşteri kuruluşun varlık sebebidir.
    Müşterilerini memnun etmeyen bir kuruluş ayakta kalamaz anlayışındayız.
    
Bayilerimiz kurumumuzun temel taşlarıdır.
    Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır.
    Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, 
verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının 
sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.